ElcoAuto

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy samochodów jest nowoczesną alternatywą dla zakupu auta na własność lub leasingu. To doskonałe narzędzie optymalizacji kosztów i zapewnienia komfortu bezproblemowego użytkowania samochodu. Pozwala na prowadzenie biznesu bez kłopotów i kosztów związanych z zarządzaniem flotą. Długoterminowy wynajem samochodów we Wrocławiu jest specjalnością wypożyczalni ElcoAuto.

Korzyści długoterminowego wynajmu dla Twojej firmy:

  • Więcej środków na inwestycje - wynajem nie obciąża bilansu firmy, a co za tym idzie, nie zmniejsza zdolności kredytowej.
  • Przewidywalny budżet - stałe miesięczne opłaty za najem samochodu pozwalają łatwo planować budżet firmy. Wynajem zapewnia płynność finansową i przewidywalność wydatków. Firma może przeznaczyć kapitał na inwestycje związane ze swoją główną działalnością.
  • Dodatkowe oszczędności - opłaty związane z użytkowaniem samochodu zalicza się do kosztów uzyskania przychodu.
  • Komfort i wygoda - wynajem długoterminowy aut to kompleksowy, wygodny pakiet obsługi serwisowej - ElcoAuto pokrywa wszelkie koszty związane z przeglądami i bieżącymi naprawami, wymianą i składowaniem opon w całym okresie użytkowania.
  • Bezpieczeństwo i asekuracja - zapewniamy ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy lub awarii.
  • Bezcenny czas - przedsiębiorca zyskuje czas, ponieważ redukuje liczbę dokumentów księgowych i faktur związanych z obsługą floty.

Cennik wynajmu długoterminowego samochodów ElcoAuto

W naszej witrynie znajdą Państwo cennik wynajmu długoterminowego samochodów, który traktujemy jako poglądowy. Ceny na wynajem ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta. Jeśli interesuje Państwa długoterminowy wynajem aut to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy do wynajęcia nie tylko te samochody, które znajdują się w naszej standardowej ofercie wypożyczalni.

Na wszelkie Państwa pytania dotyczące ElcoAuto odpowiemy chętnie pod numerem ogólnopolskiej infolinii: +48 71 307 10 10 lub poprzez adres mailowy biuro@elcoauto.pl